Pages

8 Haziran 2012 Cuma

H&M Superpink

Merhabalar sevgili ojeseverler! Güzel bir gün ve kısa çaplı bir alışverişin ardından yine blog'umun başındayım. Bu ay benim Avusturya'daki son bir ayım, sonrasında Türkiye'ye dönüyorum. Tahmin edersiniz ki devamlı gezmekte olduğum için :) çok yaratıcı fikirler uygulamaya zamanım olmuyor bu aralar dolayısıyla bugün sizlerle sadece yeni aldığım bir ojeyi paylaşıyorum.


Avrupa şehirlerinin en sevdiğim yanlarından biri de adım başı H&M'lere sahip olmaları :D Kapitalizm bizi ne hallere getirdi! Her neyse :D Bugün yine öyle sadece bakmak için girdiğimiz H&M mağazasından bir etek bi de oje alıp çıktım :) Aslında ojelere bakmıştım hiçbiri çok dikkatimi çekmemişti ama tam kasaya gelmişken kasanın yanında bunu gördüm:
İsmine de bayıldım: Super Pink! Gerçekten tam anlamıyla bir super pink. Kırmızı/pembe tonları pek favorim değildir aslında ama bu rengi görünce dayanamadım. Üstelik sadece 99 cent! Başka renkleri olsa bi avuç dolusu alıp çıkardım muhtemelen ama maalesef tek renk buydu.


Açıkçası alırken kalitesi konusunda şüphem vardı. Çünkü malum, H&M'in genel olarak ne kadar kaliteli olduğu tartışılır zaten, bir de kozmetik ve bu kadar ucuz olunca.. Ama şaşırtıcı bir şekilde çok memnun kaldım. Bir kat base coat üzerine 2 kat olarak uyguladım. Biraz likit bir kıvamı var ama renk yoğunluğu açısından son derece başarılı. Hem de parıl parıl :)Tabi ki boyutunun küçük olmasının da etkisi var fiyatında ama şimdiye kadar çok nadiren oje bitirmiş aç gözlü bir oje delisi olarak çok da dert etmedim bu durumu açıkçası :) Sonuç olarak bu küçücük ojecik benim H&M'in kozmetik ürünlerine karşı önyargımı değiştirdi itiraf etmem gerekirse, en kısa sürede başka ürünlerini de denemeyi planlıyorum.


Bu güzel yaz gününde bir yazımı daha bitirirken sizleri Hugh Laurie'yle başbaşa bırakıyorum. Mutlaka dinleyin!


2 yorum:

  1. Rengi cok ttlı gerçektende ama bir sorn var malesef.Su h&m bi izmire gelemedisube acamadı malesef.Ancak istanbula gittiğim zamanlarda birşeyler alabılıyorum.Blogun cok keyflı bu arada takipçinim bundan sonra bende beklerm seni bloguma :))

    YanıtlaSil
  2. Çok teşekkürlerr :) çok iyi anlıyorum çünkü ben de istanbulda anadolu yakasındaydım ve 2 şubesi de taa istanbulun öbür ucunda. Buraya geldiğimden beri de çıkamıyorum h&m'lerden :D hemen uğruyorum sana ;)

    YanıtlaSil

Free Blog Template by June Lily