Pages

14 Nisan 2012 Cumartesi

MermaidMerhabalar. Bir süredir bir pastel oje aşkıdır sürüp gidiyordu bende. Ama bu aşkımdan bi gün aniden sıyrılıverdim. Bu olay, yine her boş zamanımda yaptığım gibi bir Claire's mağazasına dalıp ojeleri karıştırmaya başladığım bi günde gerçekleşti. Yine pastel renklerden oluşan küçük 6'lı setlerden almak üzereydim ki bir diğer rafta dizilmiş duran simli ojeler bi anda dikkatimi çekti. Aslında şimdiye kadar aldığı hiçbi simli ojeden memnun kalmamış bi insan olarak tereddütlerim vardı ama bu tereddütler o zümrüt rengi ojeyi görünce bi anda uçup gitti. Bi hevesle aldım, eve gelip sürdüm vee... Sonuç yine hüsran! Kaç kat sürersem süreyim o hayal ettiğim görüntüye kesinlikle ulaşamadım, dolayısıyla bi anlık aşkla aldığım o oje, rafımın derinlikleri arasında yerini aldı.


Sonra bir gün, bütün ojelerimi önüme dizip "Napsam ki?" diye düşündüğüm bi günde uzun süredir sürmediğim koyu turkuaz Pastel ojemi sürmeye karar verdiğim anda bi anda gözüme o çarptı. Ve ta daa!
İşte tam istediğim görüntü buydu! Aslında daha zümrüt tonlarında ama fotoğraflarda istediğim görüntüyü yakalayamadım. Yine de o kadar mutluyum ki, silmeye kıyamıyorum şuanda ojelerimi. Bana bi şekilde denizkızlarının kuyruklarının suyun altında parlayışını hatırlatıyor.


Biliyorum bi ojeden baya baya duygusal bi hikaye çıkardım ama o hep hayal ettiği ojeye kavuşmanın hazzını bilenler var aranızda, biliyorum!


Ojeler: Pastel No:68
           Claire's No: G91

Comments:

Yorum Gönder

Free Blog Template by June Lily