Pages

20 Ocak 2012 Cuma

Kar yağmış!Kış gelmiş! Sizi bilmem ama ben şuan Eskişehir'deyim ve burada her yer bembeyaz. Kışı ve karı çok seven bir insan olarak bu durumdan ilham almamam mümkün olabilir mi? Olmadı tabii ki :) Bu postu okurken de şu şarkıyı dinliyoruz efenim.


Aslında bu fikir çok önceden beri vardı aklımda ama daha önce gerçekleştirme çabalarım istediğim kadar başarılı sonuç vermemişti. Malum, kar taneleri ne kadar ince çizgilerden oluşursa o kadar şık ve kibar duruyor ve bunu normal bir oje fırçasıyla gerçekleştirmek biraz zor. Derken bakın ne buldum!


Kalem şeklinde oje! Ben buradaki Gratis mağazasından aldım. Aslında siyahını arıyordum ama sadece beyaz, pembe, kırmızı, gri ve camel seçenekleri vardı. Ürünü iyice çalkalayıp ucunu bir süre sert bir zemine bastırarak bekliyoruz. Oje gelmiyor diye hemen acele etmeyin biraz zaman alıyor. Baz olarak Avon'dan aldığım base coat'ı kullandım. Sonrasında da istediğinizi yapmakta özgürsünüz! Sol eli yaparken kolay ama sol eliyle oje fırçasını tutabilmesine rağmen kesinlikle kalem kullanamayan bir insan olarak sağ elim için biraz yardım aldım :)Sonrasında da top coat'la yaptıklarımızı sabitliyoruz ve herkese hava atıyoruz. İlk denemem olmasına rağmen ben sonuçtan pek memnun kaldım :) Umarım siz de beğenirsiniz. Aynı ürünü Sally Hansen'da da bulabilirsiniz. Bu marka sanırım 10tl civarında bir fiyata sahipti ve şuanda 20% indirimde. Kaçırmayın derim! Bundan sonrası da artık sizin yaratıcılığınıza kalmış ;)

Comments:

Yorum Gönder

Free Blog Template by June Lily